Ve vlastní pasti

18. června 2018 v 19:27
Já osobně si to představuju tak, že jste se do té situace dostali nějak sami, nechtěli jste to a teď nevíte jak z té pasti ven. Napadl mě příklad, když je člověk závislý na alkoholu nebo drogách jste v pasti a sami si to ani neuvědomujete, ale je to vaše past.
Dále jak se můžete dostat do vlastní pasti je lhaním s tím mám větší skušenost, bohudík ne zase tak velkou, protože jsem ve svém životě lhala jen párkrát, ale vím jak se do toho můžete slušně zamotat.
Myslím, že do vlastní pasti se taky můžete dostat, když máte nějaké psychické problémy, nevím možná je to jen můj názor a není to tak.
Bohužel je mi jen 15 let, takže s tím nemám skušenost (za to jsem samozřejmě ráda), ale toto téma mi přišlo zajímavé a chtěla jsem napsat pár slov.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ká | Web | 18. června 2018 v 19:46 | Reagovat

Jo holka, máš naprostou pravdu. Můj bývalý přítel pil. Pil hodně. A i když jsem mu nejen já, ale i jeho sestra a všichni jeho kamarádi a kamarádky říkali, že to už není jen "pivo" a "jít si sednout s kamarády", ale že jde o alkoholismus, byl ještě naštvaný a prostě si to nepřiznal. A to byl největší kámen úrazu. Člověk si musí uvědomit, že je něco špatně, ale on se v té pasti prostě vyžíval, když to tak řeknu...

2 Eliss Eliss | Web | 18. června 2018 v 20:16 | Reagovat

Do vlastní pasti se můžeme dostat tak rychle, že si to ani neuvědomíme... :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama