Pocity

26. června 2018 v 16:42 | Natálie Kokotková
Někdy mám v sobě tolik různých pocitů, že nevím jestli je to všechno možné a připadám si trochu jako blázen, stále přemýšlím jestli je to dobře všechny v sobě dusit a nejspíš vím, že to nemá smysl, takže když se mi chce brečet nebo smát, i když k tomu nemám žádný důvod nemyslím si, že je to zle prostě brečím nebo se směju.
Dusit v sobě cokoli je špatně, protože když se nějak cítíte buď za to můžete vy nebo vaše okolí, které je většinou negativní a když se vám to nelíbí tak to změňte.
Já jsem se naučila jednu věc a to je udělat kolem sebe neviditelnou bublinu, o které vím jen já a pouštím do ní jen lidi, kterým stoprocentně věřím ostatní jde okolo bubliny.
Moje nejlepší kamarádka, říkala, že naši někteří spulužáci si stěžovali, že jsem moc uzavřená do sebe, což vůbec není pravda jen nepatří do bubliny a já nemám potřebu je tam pustit, když si nerozumíme. Nejsem oblíbená a vůbec mi to nevadí, protože jsem se s tím prostě srovnala, myslím že si hodně lidí o mně udělalo obrázek aniž by mě poznali, ale já se za poslední dobu změnila srovnala jsem si spoutu věcí uvnitř sebe a přestala jsem se schovávat za úsměv, když mi není dobře, a proto jsem teď naprosto vyrovnaná a šťastná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama