Mých pět nej

2. června 2018 v 10:19
Mých pět nej knih

Všechny malé zázraky je kniha od spisovatelky Jennipher Niven, kniha je o dvou mladých lidech, kteří se navzájem poznávají. Příběh je psaný takovou zvláštní čtivou formou, ale ten konec jsem apsolutně nečekala, docela dlouhou dobu po dočtení jsem nad tím ještě přemýšlela i přes to všechno patří tato knihy do mých nej pět.

Další kniha, která sem určitě patří je snad všemi známá kniha Johna Greena Hvězdy nám nepřály tuto knihu jsem po pravdě četla 3x, mám ráda tento příběh je to smutné, ale přitom vtipné, i přes to že jsem ji četla už víckrát se k ní určitě ještě vrátím.

Dále bych chtěla psát o sérii knih Šest vran a Prohnilé město, ano vím jsou to 2 knihy, ale jsou to dva díly a tvoří celek, tyto knihy změnily můj pohled na fantasy, protože jsem předtím moc fantasy knihy nečetla ale tahle série, která byla vážně úžasná mě přesvědčila, že když je fantasy napsané vážně kvalitně, tak se mi to může líbit, tuhle sérii 100% doporučuju.

Tíhu vesmíru napsala stejná spisovatelka jako Všechny malé zázraky, ale já ji sem musela dát, i přes to, že tyto knihy jsou od sebe něčím důležitým odlišné jsem v ní viděla ten stejný styl psaní, kterým mě tato spisovatelka stále udivuje a hned jsem si ji zamilovala.

Poslední kniha je thriller Za zavřenými dveřmi líbilo se mi na ní, jak byla napínavá, jak se střídala minulost a přítomnost, četlo se mi to moc dobře, možná až moc rychle.

Tak tohle je mých nej pět knih,doufám, že jsem nějak pomohla, klidně mi napište nějakou vaši oblíbenou knihu a já si ji přečtu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Atunai Atunai | Web | 2. června 2018 v 20:54 | Reagovat

Ze všech zmíněných knih znám jen Hvězdy nám nepřály. Někdy bych si ji ráda přečetla, ale zatím nebyla příležitost. Já mám nejraději Divergenci od Veronicy Roth. :D

2 Tabezejména Tabezejména | 2. července 2018 v 20:10 | Reagovat

Ahoj,já jsem teď dočetla knihu Sněží Sněži tebou doporučenou.Vůbec by mě nenapadlo ,že to bude tak hezká kniha a taky ,že se nakonci všichni sejdou.Moc pěkná kniha ,moc děkuji za dopotručení. Ty víš ,kdo jsem a mám hodně novinek.Tak napiš ,co nejrychleji.
Tabezejména

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama