Co bych chtěla na světě změnit

28. března 2018 v 21:13 | Natálie Kokotková
Ahoj ráda se zamýšlím nad různými věcmi, možná to máš stejně.
Nedávno mě napadlo, co si představím, když se řekne, co bych chtěla na světě změnit. Vybaví se mi ta nejdůležitější věc, a to jsou lidé.
Na lidech se dá změnit spousta věcí,bohužel jen v mých představách, protože aby se někdo změnil, musí chtít sám. Jedna z věcí, které bych změnila, aby si lidé všímali více svých problémů a neřešili každou chvíli támhletu sousedku, která přibrala deset kilo a je ještě tlustější, než byla předtím. Víte vůbec, proč přibrala?Co když se jí stalo něco špatného, třeba o někoho přišla, nebo si jednoduše nepřipadá krásná a jídlo je to jediné, v čem vidí útěchu. K tomuhle se vztahuje další věc, a to je lidi soudit, i když o nich nic nevíme. Přiznávám, že tohle jsem taky párkrát udělala a potom mi to bylo líto, takže se snažím raději mlčet. Přemýšlím a určitě si říkáte, proč nepíšu o kriminálnících o lidech, kteří někoho zabili. Je to úplně jednoduché, tyhle lidi by podle mě nijak změnit nešlo, protože je to v nich. Bylo by krásné změnit všechny kriminálníky, ale myslím, že je to reálné asi tak, jako vidět jednorožce na duze. Raději se tedy vrátím k trochu reálnějším tématům.
Co třeba sebeláska? Já myslím, že je to velmi podstatná věc, když máte rádi sami sebe , mám pocit, že můžete mít rádi kohokoliv, cokoliv.
Myslím, že většina věcí začíná u nás, znám jeden takový citát a ten zní: ,,Spousta lidí by chtělo změnit svět, ale měli by nejdříve začít u sebe.'' Proto si myslím, že není důležité měnit svět, ale sami sebe.
Nakonec proto řeknu jen jedno, vždy začínejte u sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeife Jeife | E-mail | Web | 28. března 2018 v 21:42 | Reagovat

Presne jak pises :) zmenila jsem sama sebe a nasledne se zmenilo mnoho lidi v mem okoli :)

2 Erin Walentine Sammael Erin Walentine Sammael | Web | 28. března 2018 v 21:47 | Reagovat

Mne zmenit nejde budu porad stejna chyba

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama